Otrdiena, 21. Septembris
Vārda dienas: Matīss, Modris, Mariss LV ENG
Informācijai
Kontakti
Kluba rekvizīti
Statūti
Kluba vēsture
Ventspils čempionāts kērlingā
Ventspils kauss
Ziemassvētku kauss
Spēles noteikumi
Turnīri petankā
Ventspils čempionāts petankā
Ventspils novads
Pērles
IceSharks
Co2
Lavīna
Ice Storm
QUATTRO
NEW AGE
Turnīri Latvijā
Turnīri ārpus Latvijas
Spēļu rezultāti
Rezultātu tabula
Spēļu kalendārs
Rezultātu tabula
Spēļu rezultāti
Rezultātu tabula
Rezultātu tabula
Rezultātu tabula
Rezultātu tabula
Standings / Kopvērtējums
LIVE SCORES
Results / Rezultāti
Komandas / Teams
Turnīra norise / Agenda
Izspēles kārtība / Game procedure
Kopvērtējums / Standings
Spēļu rezultāti / Results
Spēļu rezultāti
Kopvērtējuma tabula
Standings / Kopvērtējums
Results / Rezultāti
Rezultātu tabula
Rezultātu tabula
Rezultātu tabula
Rezultātu tabula
Fotogalerija
SLUDINĀJUMI
Kluba vēsture

 

2002.gada 5.septembris – Sporta sabiedriskās organizācijas Ventspils kērlinga klubs dibināšanas sapulce.

Kluba dibinātāji: Aivars Vāvere, Aldis Aumalis, Igors Maļavkins, Vilnis Krauze, Juris Astrātovs, Selvins Matvejevs, Didzis Ošenieks, Mareks Noviks, Ritvars Šams, Gaitis Celms, Agita Baņģere, Anita Neilande, Andris Janbergs, Gundars Lasmanis, Matīss Zakarītis, Aldis Plendišķis, Gatis Geidāns, Viesturs Grosbārdis, Māris Minalgo, Jānis Matisons.

Kopsapulcē ievēlēta kluba pirmā valde: Matīss Zakarītis, Agita Banģere, Ritvars Šams, Gatis Geidāns, Aivars Vāvere, Didzis Ošenieks, Vilnis Krauze.

Par kluba pirmo prezidentu tiek ievēlēts Didzis Ošenieks.

2002.gada 10.oktobris – kluba biedru sapulcē tiek pieņemti sporta sabiedriskā organizācijas Ventspils kērlinga klubs statūti.

2002.gada 21.oktobris - LR Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēta sporta sabiedriskā organizācija Ventspils kērlinga klubs - reģistrācijas Nr. 000807058, vienotais reģistrācijas Nr. 40008070580.

2004.gada 6.oktobris – Sporta sabiedriskās organizācijas Ventspils kērlinga klubs biedru kopsapulcē tiek ievēlēta jauna kluba valde: Inga Apmane, Viesturs Grosbārdis, Mārtiņš Libkovskis, Aija Rudzīte, Didzis Ošenieks.
Par kluba prezidentu ievēlēts Mārtiņš Libkovskis.

2005.gada 28 maijs - Sporta sabiedriskās organizācijas Ventspils kērlinga klubs biedru kopsapulcē apstiprināta kluba Statūtu jaunā redakcija un pieņemts lēmums sabiedrisko organizāciju pārveidot par biedrību un ierakstīt Ventspils kērlinga klubu LR Uzņēmuma reģistra biedrību un nodibinājumu reģistrā.

2005.gada 12.oktobrisVentspils kērlinga klubs reģistrēts LR Uzņēmuma reģistra biedrību un nodibinājumu reģistrā, reģistrācijas Nr.40008070580

Ventspils kērlinga kluba izveide viena no kluba dibinātājiem, šodien - goda biedra Gundara Lasmaņa atstāstā:

„Vairākās sporta attīstībai veltītajās sanāksmēs, kuras norisinājās 2001.gada sākumā, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs rosināja papētīt iespēju Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē organizēt kērlinga sacensības. Sākotnēji šī doma sporta speciālistu vidē tika uztverta visai skeptiski, jo pastāvēja visai daudz aizspriedumu, kuri pamatojās uz neziņu un izsmeļošas informācijas trūkumu. Bija daudz jautājumu uz kuriem neviens tā arī nemeklēja atbildes. Proti, kur ņemt inventāru, kā sagatavot ledus virsmu, vai būs spēlētāji un tamlīdzīgi.
Olimpiskā centra “Ventspils” ekonomists Matīss Zakarītis bija tieši tas, kurš 2002.gada sākumā apmeklējot Jelgavas ledus hallē kērlinga treniņus ieguva praktisku pieredzi un izveidoja paziņu loku Latvijas kērlingistu aprindās. Tas ļāva saņemt uzaicinājumu uz pirmo Pasaules kērlinga federācijas un Latvijas kērlinga asociācijas rīkoto semināru, kurā no Ventspils piedalījās jau pieminētais Matīss Zakarītis, kā arī Vents Balodis un Gundars Lasmanis. Semināram sekojošajās dienās, tas ir 2002.gada 24.,25. un 26. jūlijā, notika pirmā starptautiskā Ondulat kausa izcīņa (Ondulat Cup 2002), kurā uzaicināja piedalīties arī ventspilniekus. Pirmais turnīrs iepriecināja, jo 18 komandu konkurencē tika izcīnīta sestā vieta. Lielākie nopelni šā panākuma kaldināšanā pieder Olimpiskā centra “Ventspils” (OC Ventspils) viesspēlētājam Kirilam Savuškinam. Kirils ir visai interesanta personība, kurš studējot Maskavā, bija aizspēlējies līdz Krievijas junioru izlasei. Atgriezies Latvijā viņš reāli pretendēja uz vietu mūsu valsts izlasē. Arī mēs uz viņu cerējām. Cerējām, ka Ventspilī viņa pieredze noderēs trenera un spēlētāja statusā. Vienu brīdi viņš pat spēlēja OC Ventspils komandā. Diemžēl, nevarējām palīdzēt ar darba iekārtošanos un šobrīd viņš ir Jekaterinburgas “Lokomotīves” vadošais spēlētājs. Žēl!
Ondulat Cup 2002 izcīņas laikā vienojāmies ar Latvijas kērlinga asociācijas prezidentu Jāni Ozollapu, ka ar inventāru viņš mums izpalīdzēs. Mums atliktu rūpēties tikai par spēlētājiem, ledu un inventāra transportu no Jelgavas. Jāsaka, ka Jānis mums tiešām daudz līdzēja un vēlāk arī atbalstīja tīri praktiski. Piemēram, Ventspils Ledus halles kērlinga laukumu zīmējumi ir viņa rokām darināti.

Kērlings jau bija pienācis ļoti tuvu Ventspilij. Bija palicis tāds “nieks” kā spēlētāji, komandas. Lai varētu par pieņemamu maksu segt ledus laukuma īres izdevumus bija nepieciešams izveidot vismaz 8 komandas. Sākās sarunas ar ventspilniekiem. Rezultāti bija visai veiksmīgi, jo atsaucību vienību veidošanā izrādīja Didzis Ošenieks, Agita Banģere, Ritvars Šams, Gatis Geidāns, Rita Ozoliņa un SO Ventspils motokluba “Rodeo” direktors Arvis Sanders”.

Fotogalerija
Ventspils 2. čempionāta petankā noslēgums 2013

Komentāri:414
Faili
VKK spēlētāju licencēšanas noteik.
VKK biedra atteikums
VKK biedra pieteikums
Failu arhīvs
Pēdējie raksti
Ventspils kērlinga kluba biedru sapulce
06.03.2017
Svētdien atsāksies cīņas Ventspils čempionāta kērlingā
08.01.2017
Ziemassvētku kauss un cūkas šņukurs šogad aizceļo uz Lietuvu
08.01.2017
Šajā nedēļas nogalē notiks cīņas par Ziemassvētku kausu 2016
17.12.2016
Ventspils čempionāts kērlingā
01.12.2016
Svētdien turpināsies cīņas Ventspils čempionātā kērlingā
25.11.2016
Ventspils kērlinga klubs aicina piedalīties turnīra 'Ziemassvētku kauss 2016' izcīņā
16.11.2016
Treniņs!
17.08.2016
Sezonas pirmais treniņš jau šo sestdien!
11.08.2016
Petankas turnīrs 'Ventspils 2016'
30.07.2016
Vairāk ziņas
Izstrādātājs Senet, 2005 © ventcurling.lv